ایجاد فضای سبز

ایجاد فضای سبز

نویسنده
تاریخ انتشار 1399/02/25 21:53:08
آخرین اصلاح 1401/05/25 23:44:15
کلمات کلیدی
فضای سبز، طراحی فضای سبز

پس از یک روز یا هفته کاری شلوغ روح آدمی به استراحت کنار طبیعت نیاز دارد. خداوند روح آدمی را با زیبایی های طبیعت گره زده است و این آرامش را به راحتی می توان درک کرد. حتی در زمان های قدیم در آثار تاریخی  فضاسازی های بسیار زیبا را مشاهده می کنیم. 

فضای سبز عنصر اصلی تفریح ​​و تجربه طبیعت است و  کیفیت زندگی را  افزایش داده و مکان مناسبی را برای انواع فعالیت های اوقات فراغت فراهم می کند. زندگی کنار طبیعت خستگی روحی و احساس خشونت و پرخاشگری ناشی از زندگی شهری را برطرف می کند.

ترکیب گیاهان در کنار هم اصول خاص خود را دارد . یک اشتباه رایج در محوطه سازی این است که مجموعه‌ای از گیاهان غیر مرتبط را در شرایط نامناسب رشد، پراکنده کنید. در نتیجه، آنها احتمالاً به درستی رشد نمی‌کنند و حتی ممکن است بمیرند. به عنوان مثال: قرار دادن یک گیاه دوستدار آفتاب در مکانی سایه‌دار منجر به ضعف گیاه شده و در نهایت موجب مرگ آن می‌شود. حتی ترکیب مواد چوبی و سنگی و روانشناسی رنگها در کنار هم اصول خاص خود را دارد.

ما در این مجموعه با بهره گیری از دانش مهندسین طراحی و علم گیاه شناسی فضای آرامش بخشی را برای شما عزیزان ایجاد خواهیم کرد.

 

لطفا منتظر بمانید