مشاوره

مشاوره

نویسنده
تاریخ انتشار 1399/02/25 21:53:08
آخرین اصلاح 1401/05/25 23:34:52
کلمات کلیدی

خدمات کشاورزی علم گستران کشاورزی دارای متخصصین مختلف در گرایشات متفاوت کشاورزی است که تحت نظر مهندس عبدل ودود حیدری مقدم فعالیت می کنند. خدمات بازدید ما به شما کمک می کند تا کشت اصولی تر، راحت تر و پرسود تری داشته باشید. خدمات ما در زمینه مشاوره به شرح زیر می باشد:

مشاوره کشاورزی و باغات

متخصصین ما آشنا به کشت انواع گیاهان در شرایط مکانی و زمانی مختلف هستند و شما را راهنمایی می کنند تا  انواع صیفی و سبزی، غلات، حبوبات و محصولات علوفه ای تولید کنید. جهت پیدا کردن زمان مناسب کاشت برای بهترین بازده مالی و نیز نحوه نگه داری کشت (آبدهی، تغذیه و سمپاشی) با متخصصین ما در تماس باشید. انواع درختان میوه نیاز به نگه داری و مراقبت های تخصصی  دارند. مشاورین ما شما را کمک می کنند تا باغی سرسبز، پر ثمر و اقتصادی تر داشته باشید. ما در زمینه های احداث باغ با نهال های پایه رویشی پیوندی و کشت بافتی به صورت مهندسی،دفع آفات و بیماری ها به شما کمک خواهیم نمود.

مشاوره و بازدید فضای سبز

 مشاورین ما به شما کمک می کنند تا  بهترین مراقبت را از فضای سبز خود انجام دهید. نه تنها درختان مثمر، بلکه درختان و گیاهان زینتی شما نیز طی مشاوره متخصصین ما ویزیت شده، مشکلات آنها ارائه شده و راهکار بهبود آن به شما داده می شود. ما سعی میکنیم تا گوشه سبز و دنج شما سرسبزتر و زیباتر بماند.

مشاوره گلخانه

 متخصصین ما از اولین مراحل ساخت تا برداشت محصول نهایی شما را راهنمایی می کنند. مشاوران ما مسلط به انواع کشت های خاکی، هیدروپونیک، آکواپونیک، ایروپونیک و NFT هستند. بهینه سازی شرایط داخلی گلخانه، انتخاب مناسب رقم، تغذیه و دفع آفات و بیماری ها از جمله مواردی است که در این مجموعه انجام می گردد.

 

لطفا منتظر بمانید